Zmieniamy się!

Usługa, która w mocno okrojonym zakresie dostępna była już wcześniej teraz została zmodernizowana i zautomatyzowana.

Dzięki zastosowanym mechanizmom informacje o wysłaniu każdej dostawy są dostępne błyskawicznie i bez konieczności angażowania się w żadne dodatkowe działania, co niemal całkowicie możliwość wystąpienia błędu ludzkiego oraz pozwala zaoszczędzić czas – wystarczy jedno kliknięcie!


Jak to działa?

W momencie nadania przesyłki, system generuje unikalny adres strony internetowej, który następnie jest przesyłany na państwa adres mailowy. Po kliknięciu w ten link wyświetlane są informacje dotyczące statusu przesyłki oraz w miarę możliwości strona śledzenia przewoźnika obsługującego daną dostawę.


CO ZROBIĆ ABY AKTYWOWAĆ USŁUGĘ?

Aktywacja usługi nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami. Aby usługa działała poprawnie potrzebny jest jedynie adres e-mail, oraz zgoda na przetwarzanie przez Brenntag Polska tej informacji.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani skorzystaniem z nowych możliwości bardzo prosimy o kontakt z przedstawicielem handlowym Brenntag Polska odpowiedzialnym za współpracę z Państwem. Pomoże on dopełnić wszelkich formalności oraz aktywuje usługę na Państwa koncie. Cała operacja jest prosta i szybka.

Co warto podkreślić - usługa jest i zawsze będzie całkowicie darmowa i nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi ani tym bardziej ukrytymi kosztami.

TO JESZCZE NIE KONIEC!

Na chwilę obecną usługa obejmuje możliwość sprawdzenia statusu każdej wychodzącej przesyłki. Natomiast możliwość jej śledzenia dostępna jest tylko jeśli system przewoźnika dopuszcza taką możliwość, jednak nie poprzestajemy na tym.

W najbliższym czasie planujemy intensywny rozwój usługi, do której sukcesywnie dodawać będziemy coraz więcej firm spedycyjnych oraz lokalnych przewoźników, aby docelowo każda wychodząca z naszych magazynów dostawa objęta byłą usługą Brenntag Tracking.


Zapraszamy do korzystania z Brenntag Tracking!